ניקוי חלונות בסנפלינג

יש יתרון משמעותי בשימוש בסנפלינג לניקוי חלונות. אנו, חברת בריליו, עומדים בפתחו של העשור השלישי של החברה, ויודעים כמה משמעותי נושא הזהירות, היעילות, הזמינות ללקוח, השירות והתוצר הסופי בתחום הניקיון והאחזקה. ניקוי חלונות בסנפלינג הוא אחד מהשירותים שאנו מספקים לחברות וללקוחות הפרטיים שלנו. ולמה בעצם סנפלינג ולא כל שיטה אחרת?

יתרונות ניקוי חלונות בסנפלינג

זמן שווה כסף ומהירות הביצוע מתמחרת את העשייה, זה ברור לכולנו. אחד היתרונות הבולטים של ניקיון חלונות בצורה זו הוא החיסכון בזמן, שימור האנרגיה של אנשי הצוות ויעילות העבודה המקדמת את התוצר המוגמר. לזה קוראים שירות. אנשי בריליו מאומנים באופן חד משמעי לביצוע יעיל ואיכותי לניקיון חלונות בכל גובה ובכל נישה כולל מקומות שקשה להגיע אליהם, מה שמוביל אותנו ליתרון הבא.

בנייני יוקרה, בניינים מרובי קומות, הן משרדים והן בתי מגורים, נדרשים לניקיון חלונות לפחות פעמיים בשנה, בתום החורף ובתום הקיץ. למעשה, יותר ויותר חברות חושבות כמונו ומייעלות את אופן ביצוע של ניקיון החלונות החיצוניים על ידי שימוש בסנפלינג. בדרך זו נחסכת בניית הפיגומים סביב הבניין, אלמנט הדורש השקעה כלכלית נוספת לחברת הניקיון ופועל יוצא גם ללקוח. היכולת של צוות הסנפלינג המנוסה להגיע לכל מקום, בחלקו החיצוני של הבניין, הרבה יותר גבוהה מאשר על ידי שימוש בדרך המסורתית לניקיון חלונות שמתחילה, ובצדק, להיעלם מהעולם.

מעבר לנזק הסביבתי הנחסך מלקוחות הבניין והבניינים הסמוכים, הרי מדובר על שיטת אחזקה וניקיון המקטינה את האפשרות לגניבות (כשאין פגומים לטפס עליהם בלילות, אין אפשרות להגיע אל החלקים העליונים של הבניין). מעבר לכך נמנע חוסר הנוחות המוכר להולכי הרגל ברחוב בו נדרש ניקיון חלונות לאחד הבניינים. על ידי שימוש בסנפלינג נחסכת הבנייה של במות הרמה על המדרכות, ולכן מדובר בשיטת ניקיון הרבה יותר ידידותית מהקודמת.

ניקוי חלונות בסנפלינג מאפשר עבודה מהירה, נוחה ושקטה משום שאין צורך בהקמת שום אביזר תמיכה. בצורה זו כל בניין יכול ליהנות מיתרונות השיטה. חלונות הבניין נקיים במהירות ובצורה מיטבית, והשכנים לבניין אינם מתלוננים על רעש או מפגעים סביבתיים אחרים. אכן איכות לשמה.