ניקוי חלונות

יולי 30, 2013
אין תגובות

חלון נקי הוא חלון שנעים להציץ דרכו אל העולם. יסכימו איתנו כל אוהדי הפנג שווי. ה"משקפיים" דרכם אנו רואים את העולם משפיעים על הלך הרוח שלנו. אנו, חברת בריליו, מאמינים שזגוגית נקייה יכולה להפוך יום אפור ליום בהיר. צוות העובדים שלנו אמון על שירות מקצועי ומהיר, ופועל בצורה בטוחה, אדיבה ויעילה על מנת לספק שירות ניקוי חלונות לקהל לקוחותינו, הן הציבורי והן הפרטי. אנו שמחים להציג לכם כמה טיפים חשובים בנושא. מה שנקרא: לגזור ולשמור.

מתי לבצע ניקוי חלונות וכיצד?

מכירים את הרגע בו אתם שוטפים את הרכב שלכם ויום למחרת יורד גשם זלעפות? לא מומלץ. אנו מבצעים את ניקוי החלונות במעגלי זמן קבועים עבור לקוחותינו בבתים פרטיים, בתי דירות רבי קומות ומשרדים. מומלץ ביותר לנקות את החלונות בסוף החורף ובסוף הקיץ. חשוב שהניקיון יתבצע משני צדי המתרס. ברשותנו מגוון כלים ומבני עזר המיועדים למבנים גבוהים במיוחד.

אם אתם לוקחים יוזמה ומבצעים את ניקיון החלונות בעצמכם, נמליץ לכם לחבר ספוג או מברשת למקל ארוך כדי שתוכלו להגיע אל החלקים הגבוהים יותר של החלון מבלי לסכן את עצמכם. את הניקיון בצעו מלמעלה למטה ולרוחב החלון באותה המידה. אל תעשו שימוש במברשות העלולות לשרוט את החלון שלכם.

ניקיון אפקטיבי של חלונות יתרחש ביום נעים ולא ביום חמסין. השמש הלוהטת מייבשת את החלון מהר מדי, ולכן הסימנים של הניגוב נשארים, ובלתי ניתן להבריק את החלון בצורה זו. ברור שיום גשום גם לא יהווה היום האידיאלי למטרה זו. בד כותנה משמש מצוין כדי לספוג את המים ולייבש את החלון, לא לפני שעשיתם שימוש במגב על מנת "להוריד" כמה שיותר מים. השלב האחרון שאנו ממליצים עליו הוא הברקת החלון על ידי שימוש בנייר עיתון.

תגידו, מה עם תעלות החלון?

כאמור, אנו מספקים ניקוי חלונות יסודי לכל סוגי החלונות בכל גובה כולל מקומות הקשים לגישה. חשוב לנו לספק שירות מקצועי ויעיל לכל לקוח, הרי חלון פותח חלון שפותח חלון. לכן אנו שמים דגש על הפרטים הקטנים כגדולים.