ניקיון דירה חדשה

יולי 24, 2013
אין תגובות

רגע לפני המעבר לדירה החדשה: האם נתתם דעתכם למידת הניקיון שלה? גם אם מדובר בדירה חדשה, היישר מידי הקבלן, וגם אם מדובר בדירה שכורה מרוהטת או לא, מומלץ, מה שנקרא "להעביר ניגוב" – אבל רציני.

מדובר על ניקיון דירה חדשה הכולל ניקיון חלונות בצורה יסודית, ליטוש המרצפות וניקוי יסודי של חדרי הרחצה והמטבח. ניקיון מסוג זה הוא משהו שלא תתחרטו עליו. אחרי הכול, לאחר המעבר הדירה תהיה מלאה בחפצים. כמה פעמים יש לכם הזדמנות לעשות ניקיון יסודי בדירה ריקה?

חברות המתמחות בתחום הניקיון מעניקות שירותי ניקיון על בסיס חד פעמי ועל בסיס קבוע בהתאם ללקוח. יש בתי מגורים ובתי משרדים השוכרים את שירותי החברה באופן קבוע. היא מלווה את הבניין, מספקת את הניקוי הקבוע הנדרש באזורים הציבוריים והנוספים יום יום.

כאמור, חברות אלה מספקות גם שירותים חד פעמיים, כמו במקרה של ניקיון דירה חדשה. אפשר לבצע ניקיון יסודי באופן עצמאי, אבל מה שמכונת פוליש אחת תעשה לרצפה בשעתיים, אף זוג ידיים עובדות לא ישיגו גם ביום שלם. נכון הדבר גם לגבי ניקיון התריסים והחלונות. במקרה זה לפעמים בלתי אפשרי להגיע אל כל החלונות והתריסים, במיוחד מבחוץ. חברה לניקיון מאומנת ומקצועית ולכן יכולה לבצע את הניקיון במינימום זמן ובמקסימום ביטחון, ולהותיר את החלונות והתריסים נקיים במיוחד.

ניקיון דירה חדשה שממנה יצאו הדיירים ממש לא מזמן היא דירה שיש לתת בה דגש נוסף בחדרי השירותים, חדר הרחצה והמטבח. מומלץ לבצע הלבנה, חיטוי וניקיון יסודי. חברות לניקיון מבצעים ניקיון יסודי גם בתוך ארונות המטבח והארונות הנוספים המצויים בדירה. איכות חומרי הניקיון מאפשרת להפיק את המקסימום, ולהותיר דירה מצוחצחת ומזמינה למעבר.

לסיכום, אם כבר ניקיון יסודי אז עדיף בדירה שאין בה ריהוט, למרות שאם מדובר בדירה בה יש ציוד חלקי המושכר יחד עם הדירה תוכל חברה לניקיון לבצע חיטוי וניקיון גם לאביזרים עצמם כגון שטיחים, ריהוט, וילונות, ארונות וכולי. מומלץ לתת דגש לרצפה. אחת לכמה שנים תשמח כל רצפה בליטוש קריסטל. פני הרצפה המבריקים משדרגים כל דירה, גם הישנה במיוחד.