אחזקת מבנים

יולי 30, 2013
אין תגובות

מרפאות, מפעלים, משרדים, מרכזי כנסים ולימודים, בנייני דירות ובנייני משרדים, מבנים פרטיים ומבנים ציבורים מעסיקים חברות שירותי אחזקת מבנים ובכך חוסכים בעליות התחזוקה והניקיון, ושומרים על מרחב בטוח ונקי לשימוש לרווחת העובדים, הלקוחות ובני הבית.

מדובר במגוון רחב של שירותים הנוגעים בכל מערך התחזוקה של המבנה, חיצוני ופנימי, בכל הקשור לניקיונו: ניקוי חלונות, ניקיון חדרי הישיבות ופינות העבודה, שטיפת הרצפות כולל פוליש, ניקיון חדרי המדרגות והמסדרונות, ניקיון חדרי השירותים, המטבח ואזורי ההסבה של העובדים, ניקיון חדרי ההמתנה ואזור הלובי והמעליות. כל אלה ועוד מהווים חלק מהשירות המוגש ע"י חברת ניקיון מבנים.

מדוע החיסכון בעלויות?

כמו בכל תחום, הידע והמקצועיות באים לידי ביטוי כאשר השירות מוגש על ידי חברה מומחית. כך גם בתחום הניקיון. מקצועיות וידע מאפשרים למצות את המקסימום מצוות העובדים היעיל. חברות לשירותי ניקיון דואגות לאספקה שוטפת של חומרי ניקיון ואביזרים נלווים איכותיים, בעלי תו תקן, מרמת הספוג לניקוי הכלים ועד לחומרי החיטוי של השירותים במבנים הציבוריים וחומרי הניקיון לחלונות המבנה.

אין צורך לדאוג לתחזוקה השוטפת ולתחזוקה השנתית כאשר גוף מקצועי לוקח תחת חסותו את הניקיון ברמה הבסיסית היומיומית וברמת השירות ההיקפי הרחב כגון פוליש, ניקיון חלונות וכדומה. אלה מתבצעים אחת לכמה זמן בזמנים קבועים על פני גלגל השנה.

מה כולל ניקיון ברמה היומיומית של חברת שירותי אחזקת מבנים?

שירותי ניקיון כוללים את ניקיון המשרדים: פינוי אשפה, ניגוב אבק, ניקיון השולחנות משאריות מזון, לכלוך וכתמי קפה, ניקיון המחשבים על ידי חומרי ניקוי מתאימים בלבד, ניקיון מוצרי החשמל הנלווים, שאיבת השטחים, טאטוא הרצפות ושטיפתן, ניקוי דלתות זכוכית מוכתמות, תריסים וחלונות. כמובן שניתן דגש גם על אזורי החיבור (מסדרונות וחדרי המעבר), וחדרי ההמתנה והישיבות.

ניקיון מרחב המטבח כולל שטיפת הכלים כולל המשקעים המוכרים המצטברים בתחתית כוסות הקפה המשומשות, פנוי האשפה ושטיפת הפח, ניקוי ארונות המטבח ושמירה על ניקיון המקרר, המקרו, מתקני המים (כולל ניקיון חודשי מתאים), מכונת הקפה (כולל ניקיון על פי הנחיית הלקוח) וכמובן טאטוא ושטיפה. שירותי אחזקת מבנים כוללים ניקיון חדרי שירותים כולל טאטוא, שטיפה, הלבנה, חיטוי עמוק והברקה בשימוש בחומרים אנטי בקטריילים איכותיים.

brilioen45