ניקיון בתים לפני איכלוס

אכן זהו אושר גדול לדעת שהדירה החדשה כבר מוכנה וממתינה לכם. סבירות שתרצו להיכנס ברגל ימין אל דירה נקייה. ניקיון בתים לפני איכלוס הוא שירות המעניקה חברה לניקיון בתים. השירות מקיף וכולל את כל חדרי הדירה, התריסים, החלונות, חדרי השירותים, הארונות וכולי.

שיפוץ הבית

בתים שעברו תהליך של שיפוץ נדרשים כמובן לניקוי יסודי. ניקיון מסוג זה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מוסכמים, חומרי ניקוי איכותיים ופעמים רבות גם מכשירים ייעודים כגון מכשיר לניקוי רצפות (ליטוש) ואביזרים המיועדים לניקיון חלונות מחוץ למבנה.

הדיירים הממתינים בקוצר רוח להיכנס לדירה החדשה דוחים לעתים את הניקיון היסודי למועד אחר בשל כך. מומלץ להמתין עוד קצת ולבצע את הניקיון לפני אכלוס הדירה, כדי להימנע מביצוע ניקיון זה בדירה מרוהטת. במצב זה הרבה יותר קשה לבצע ליטוש רצפות לדוגמה, זמן העבודה ארוך יותר והעלות יכולה להיות בהתאם.

ברוב מקרים, ניקיון בתים לפני איכלוס כולל ליטוש שמיר. מדובר בליטוש העדין ביותר מכל סוגי הליטושים. הוא מיועד לכל סוגי האבן והשיש, ומטרתו להסיר את הכתמים שנוצרו בשל השיפוץ או תהליך הבנייה. ליטוש זה מסיר גם שאריות מלט וצבע ממרצפות הדירה. ההבדל ניכר לעין, מרצפות עמומות ואפרוריות הופכות מבריקות ויפות לאחר הליטוש.

חברה המייעדת עצמה עבור ניקיון בתים לפני איכלוס מעסיקה אנשי צוות מקצועיים בעלי ידע לסוגי הניקיון הנדרשים, החומרים הייעודיים וכללי הזהירות והביטחון. המקצוענות והיעילות מורגשים כאשר מדובר בחברה המבצעת את עבודתה כבר שנים.

דירה ישנה? על אחת כמה וכמה

אם מדובר בדירה ישנה ממנה כבר יצאו הדיירים הקודמים, מומלץ, על אחת כמה וכמה לבצע ניקיון יסודי לפני הכניסה לבית. במקרה זה יינתן דגש מרבי על חדרי הרחצה, הארונות הנותרים, החלונות והתריסים. המטבח יקבל מענה מרבי, וכך גם חדרי האחסון והמרצפות.

אם מדובר בדירה המאוכלסת בחפצים כגון דירה מרוהטת להשכרה, אפשר להיכנס אליה בראש שקט לאחר ניקיון יסודי של חברת ניקוי מקצועית. במקרה זה יתבצע חיטוי יסודי גם לריהוט, הווילונות והשטיחים בבית כחלק מהניקיון הנדרש.