ניקיון בתים אחרי שיפוץ

מי שחווה ניקיון לאחר שיפוץ ימליץ בחום להעסיק חברת ניקיון מוסמכת ומקצועית מאשר לבצע את הניקיון באופן עצמאי. אין מדובר בניקיון סטנדרטי מכיוון ששאריות השיפוץ הם קשים להסרה ולפינוי. הקבלן המבצע את העבודה מותיר את הדירה משופצת על פי דרישת הלקוח ובהתאם לרצונו, אך הוא אינו אחראי לניקיון הדירה. ניקיון בתים אחרי שיפוץ הוא עניין למקצוענים.

כאמור, האפשרות הראשונה היא לנקות את הדירה לאחר השיפוץ באופן עצמאי. יש לדאוג לחומרי ניקוי: מה מסיר את מה? כתמי צבע, כתמי סיד מהרצפות, כתמי צבע מאריחי חדר האמבטיה וממתגי החשמל. מה לגבי מלט שנדבק והתייבש לאחר שיפוץ, מה מסיר אותו וכיצד ניתן לגרדו ללא שריטות? מה לגבי ניקוי החלונות מבחוץ? כיצד מנקים את התריסים הגבוהים? כיצד מנקים את הרצפות שהתכהו בעקבות השיפוץ? אולי כדאי שירות פוליש.

אפשר לבד, אבל איכות הניקיון לא תמיד תהיה זהה לאיכות הניקיון של חברה המתמחה בתחום הניקיון לאחר שיפוץ. מה גם שחוסר הידע באשר לטיב חומרי הניקוי עלול להזיק הן למשתמש והן לבית ולכלים הסניטרים, האריחים וארונות המטבח, שלא נדבר על הזמן ששווה כסף, המושקע בפרויקט והכוח הפיזי המושקע.

ניקיון בתים אחרי שיפוץ – פשוט יותר שחברה מקצועית תבצע אותו

רמת ניקיון גבוהה, מינימום זמן ועלות נמוכה הם תוצאה של מקצועיות וידע הנרכשים על ידי ניסיון. חברות המעניקות שירות בתחום הניקיון מאובזרות בכל הציוד הרצוי, החדיש ביותר, ובכך מאפשרות ניקיון מיטבי בזמן קצר. לדוגמה: רצפות לאחר שטיפה ביתית ורצפות לאחר שטיפה ופוליש נראות אחרת לגמרי. ניקיון בתים לאחר שיפוצם דורש לפחות את המינימום: הפוליש עושה את ההבדל.

לא פשוט לנקות בית לאחר שיפוץ כאשר הוא גדוש בחפצים. הללו מאוכסנים, על פי רוב, תחת ניילונים או בדים. חברת ניקיון בתים אחרי שיפוץ לוקחת אחריות על הביצוע של כל אחד מאנשי הצוות כך שהניקיון נעשה באחריות לציוד הקיים בדירה. הנזק, חלילה אם קורה, באחריות החברה על פי חוזה מוסדר מראש. ההכשרה של אנשי הצוות מאפשרת להם לבצע את המלאכה נאמנה, ביסודיות ובאחריות.