אודות בריליו- שירותי ניקיון

אתם זקוקים לשירותי ניקיון בניינים? שירותי ניקוי משרדים?

חברת בריליו שירותי ניקיון תשמח ללוות את המשרד, בית העסק או בניין המגורים שלכם לאורך כל השנה בטיפולים יומיים, שבועיים, חודשיים ושנתיים בכל הקשור לניקיון ולאחזקה שוטפים.

חברות, עצמאים בעלי משרדים, ועדי בית של בנייני מגורים משותפים בוחרים כיום לאגן תחת גוף אחד את כל הדרוש על מנת לשמור על תקינות המבנה באשר לתחזוקה השוטפת ולניקיונו לרווחת הציבור.

חברת בריליו שירותי ניקיון מוכרת כמקצועית, אחראית ויעילה בכל נוגע לשירותים הבאים: ליטוש מרצפות, פוליש קריסטל, וניקיון חדרי מדרגות, שירותי אחזקת מבנים, שירותי ניקיון למשרדים וכן שירותי ניקוי חלונות. בריליו מספקת שירותי ניקיון לבתים פרטיים, מבני דירות, מבנים ציבורים גדולים וקטנים ועוד.

מעבר לשירותים המוזכרים מספקת בריליו גם ניקיון בתים אחרי שיפוץ, ניקיון בתים לפני איכלוס וכן ניקיון דירה חדשה. על מנת לספק את השירות הטוב ביותר לכל לקוח דואגת בריליו לחומרי ניקוי ולכלי עבודה חדשים ואיכותיים לניקיון ולתחזוקה בכל בית ובית עסק. רמת הסניטציה חשובה לבריאות המתגוררים בבית או העובדים בעסק, הרי מדובר בבריאות.

מקצועיות, אחריות ותודעת שירות גבוהה

צוות העובדים של חברת בריליו מאומנים ובקיאים בכל שירות בתחום התחזוקה והניקיון. הצוות מתודרך באופן שוטף לגבי דרישות הלקוח ואופן העבודה המועדף. הפיקוח של חברת בריליו דואג הן לעובדיו (בטיחות וזהירות) והן לאזורים עליו הוא אחראי. רמת המקצועיות חייבת להיות גבוהה כדי שהשירות יהיה במיטבו. כל אנשי הצוות בחברת בריליו ניקיון בעלי רישיון מוסמך ובעלי ניסיון.

בניית תכנית חסכונית ומיטבית

חברת בריליו שירותי ניקיון מעניקה מענה רחב לכל צורך ועניין בתחום התחזוקה והניקיון בהתאם לצרכי הלקוח על פי תכנית מסודרת ומובנית המקיפה את כל צרכי הבניין, המשרד או הבית.

החיסכון בעלויות מורגש לעומת ביצוע ניקיון ותחזוקה שוטפים באופן עצמאי מבחינת עלות החומרים, עלות כוח העבודה, הזמן והאנרגיה המושקעים בכך. כל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת של חברת הניקיון בריליו על ידי בניית תכנית עבודה בהתאם לשעות הנוחות לפעולה של הלקוח, צרכיו האינדיבידואליים ודרישות המרחב.